Market & Stok Programı
Market, Süpermarket, Büfe, Bakkal, Kantin, Textil Mağazası ve Toptancı firmaların rahatlıkla hesaplarını tutabileceği barkodlu satış yapabileceği kullanışlı bir programdır.
Özellikler için Tıklayınız.
Otel & Apart Programı

Otel, Apart, Pansiyon gibi firmaların rezervasyonlarını müşteri giriş çıkış işlemlerini ve ücretlendirmelerini rahatlıkla takip edebileceği bir programdır.

  • Otel Programı Ekran Görüntüleri
  • Kimlik Bildirim Sistemi
  • Otel Programı Demo
WEB TASARIM SEO
Günümüzde internetten alışverişin artmasıyla ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kişiye tanıtmak için arama motorlarında ilk sıralarda yer almak en büyük avantajdır. Evren yazılım ailesi olarak uzman kadromuzla sitenizin arama motorlarına en uygun şekilde optimizasyonunu yapmaktayız.

detaylar

Hizmetlerimiz

Bilgisayar Yazılımları, Firmanızın işleyişini, sürekliliğini ve yönetimini kolaylaştırmak için vazgeçilmezdir. Evren yazılım firmanıza profesyonel yazılım çözümleri sunmaktadır.
Web Tasarım, günümüzde en etkili tanıtım araçlarındandır. Evren yazılım uzman kadrosuyla firmanıza en uygun web tasarım çözümleri üretmektedir.
Özel yazılım, Firmanızın ihtiyaçları ve isteği doğrultusunda tasarlanan, size özel kullanım kolaylıkları sağlayan, istediğiniz grafik arayüzüne sahip size özel yazılan yazılımlardır.
RestPro, Evren Yazılım'ın hertürlü yiyecek, içecek, gıda üretimi ve servis hizmeti veren Restaurant, Cafe, Bar, Pastaneler için geliştirdiği Restaurant Yönetim Programıdır.
Otel Programı, Evren yazılım OtelPro, konaklama ve konuk ağırlama sektöründeki hertürlü ihtiyaca yönelik özellikleriyle işletmenize profesyonel çözümler sunar.
Web Programlama, verilerinize 24 saat erişme imkanı sağlamaktadır. Yedekleme ve Güncelleme sıkıntısı olmadan hertürlü cihazdan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Web Tasarım & Seo

Günümüzde işletmelerin; ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak için web sitesi yaptırılması kaçınılmaz olmuştur. İşletmeler, hizmet ve ürünlerini web sitesi ile çok daha hızlı ve doğru bir şekilde ifade edebilir, ayrıca ürünlerini internet üzerinden online olarak satışa sunabilir.

Evren Yazılım Ailesi olarak, günümüzde işletmeler için vazgeçilmez bir pazarlama ve tanıtım ihtiyacı olan interneti en verimli şekilde kullanabilmeleri için eğitimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

detaylar